Naar de inhoud
Speel nu
Egyptische koningin op een berg gouden munten, art van Wincleo

Wincleo spellen: van Cleopatra's schat tot bonus kopen

In oktober telde de lobby van Wincleo ruim 9.500 spellen van zo'n 95 studio's. De meeste titels komen van KA Gaming, Hacksaw en Wazdan.

Speel bij Wincleo
Inhoud van deze pagina4
  1. 01Welke soorten spellen vind je bij Wincleo?
  2. 02Welke studio's leveren de meeste spellen?
  3. 03Hoe werken demo en bonus kopen bij Wincleo?
  4. 04Veelgestelde vragen

Welke soorten spellen vind je bij Wincleo?

De lobby heeft negen vaste rijen: Aanbieders, Top, Bonus Wager, Nieuw, Cleopatra's schat, Populair, Jackpot, Bonus kopen en Slots. Vier daarvan lichten we uit.

Welke Egyptische slots heeft Wincleo?

Een eigen lobbyrij met Cleopatra, farao's en mummies, van Sun of Egypt 3 tot Legend of Cleopatra Megaways. Het thema is gelijk, de wiskunde niet: naast klassieke slots met vijf rollen staan er Megaways en muntslots met potten. Met een bonus tellen ze allemaal voor 100% mee.

Bij welke slots kun je de bonus kopen?

In de rij Bonus kopen staan slots waar je de bonusronde direct koopt, zoals Le Bandit en Wanted Dead or a Wild. Je slaat het wachten over, maar betaalt een veelvoud van je inzet. Voor de inzetvereiste telt dat voor 50%.

Welke Hold & Win slots zijn er?

Muntslots waarin je geldsymbolen vasthoudt voor respins, zoals Coin Strike 2 en Fire Coins. Elk nieuw geldsymbool zet de teller van de respins meestal terug, en je winst is de optelsom van de munten. Welke waarden een munt kan hebben, zie je vooraf in het spelinfo-scherm.

Wat wordt veel gespeeld bij Wincleo?

Titels die in oktober in de rijen Top en Populair stonden, van Zeus Fortune tot Gold Mine Express. Die rijen wisselen met wat er gespeeld wordt; populair zegt iets over smaak, niet over je kans op winst.

Wat betekenen de rijen voor je spel?

Bron: lobby van Wincleo, oktober; spelbijdrage volgens algemene voorwaarden punt 10 en 12.
RijWat je er vindtTelt mee voor de bonus
Cleopatra's schatEgyptische slots: farao's, scarabeeën, mummies100%
Bonus kopenslots waarvan je de bonusronde direct koopt50%
Hold & Winmuntslots met vastgezette geldsymbolen en respins100%
Bonus Wagerspellen waarop je een actieve bonus vrijspeeltzie punt 12
Jackpotslots met vaste en oplopende jackpotsalleen inzet met echt geld doet mee

Volatiliteit en RTP verschillen per slot en staan in het info-scherm van het spel zelf; Wincleo geeft geen gemiddelde per rij. Twijfel je over een titel, open hem dan eerst in demo.

Welke spellen kies je met een actieve bonus?

  1. Open de rij Bonus Wager: daar staan de spellen waarop je bonus vrijspeelt.
  2. Houd je inzet op hoogstens €5 per spin.
  3. Blijf bij gewone slots; die tellen voor 100%, bonus kopen voor 50%.
  4. Laat poker, videopoker, krasloten en game shows liggen tot de bonus is vrijgespeeld: die tellen voor 0%.

Welke studio's leveren de meeste spellen?

KA Gaming levert met 1.036 titels de meeste spellen, gevolgd door Hacksaw (386) en Wazdan (373). Pragmatic Play en Evolution staan niet in de lijst.

De telling komt uit de lijst met aanbieders in oktober: 96 studio's met samen 9.694 titels volgens de tellers per studio. Die lijst verandert als er spellen bijkomen of verdwijnen.

  • Bekende namen naast de top 12: Yggdrasil (165), Nolimit City (128), Novomatic (109), Booongo (89), Playson (74) en Big Time Gaming (66).
  • Geen Pragmatic Play: titels als Gates of Olympus of Sweet Bonanza vind je hier dus niet.
  • Geen Evolution: het live casino komt van andere studio's.
  • Veel kleine studio's: na de 20 grootste aanbieders heeft elke volgende studio hoogstens 66 titels.

Is er een live casino?

Ja. De live-rijen heten Blackjack, Roulette, Baccarat, Poker, Game Shows en Table Games. Met een bonus tellen live roulette en blackjack voor 10%, game shows en poker voor 0%.

#StudioSpellen
1KA Gaming1.036
2Hacksaw Gaming386
3Wazdan373
4TaDa Gaming275
5Booming Games257
6BetSoft241
7BGaming235
81spin4win224
9Red Tiger180
10Triple Cherry175
11Platipus173
12PG Soft171

Hoe werken demo en bonus kopen bij Wincleo?

Een gekochte bonusronde telt voor 50% mee voor de inzetvereiste; de meeste slots open je bovendien eerst gratis in demo.

Demo: proberen zonder inzet

In demo speel je met speelgeld. Je ziet de bonusronde, de symbolen en hoe vaak een slot uitbetaalt, zonder dat het je iets kost. Winst in demo is geen echt geld en telt nergens voor mee. Aan live tafels speel je altijd met echte inzet; daar bestaat geen demo.

Bonus kopen met een actieve bonus

De prijs van een bonusronde staat in het spel en is meestal een veelvoud van je inzet. Twee regels botsen daarbij snel:

  • Max. €5 per inzet zolang je bonus loopt (algemene voorwaarden punt 10). Kijk daarom vóór een aankoop wat die kost.
  • Telt voor 50%: een bonusronde van €5 telt als €2,50 inzet. Voor €3.500 inzetvereiste koop je dus €7.000 aan bonusrondes.

Wil je je bonus zo snel mogelijk vrijspelen, speel dan gewone spins op slots uit de rij Bonus Wager; die tellen voor 100%. Hoeveel inzet jouw bonus vraagt, reken je uit op Wincleo welkomstbonus.

Veelgestelde vragen

Hoeveel spellen heeft Wincleo?

Ruim 9.500 volgens de telling in de lobby in oktober, verdeeld over zo'n 95 studio's.

Heeft Wincleo Pragmatic Play?

Nee, Pragmatic Play en Evolution stonden in oktober niet in de lijst met aanbieders.

Kun je bij Wincleo gratis spelen in demo?

Ja, veel slots hebben een demo-modus waarmee je zonder inzet kunt proberen.

Wat is de rij Bonus Wager?

Een lobbyrij met spellen waarmee je een actieve bonus kunt vrijspelen.

Telt bonus kopen mee voor de inzetvereiste?

Voor 50%; een gekochte bonusronde van €20 telt dus als €10 inzet.

Heeft Wincleo jackpots?

Ja, in de rij Jackpot staan slots met vaste en oplopende jackpots; volgens de actiepagina gaat het tot 1.000.000€. Alleen inzet met echt geld doet mee.

Zijn er crash-spellen bij Wincleo?

Ja, crash staat als aparte categorie in het casino. Met een actieve bonus telt een inzet op crash maar voor 5% mee.

Kun je zoeken op studio?

Ja, via de rij Aanbieders in de lobby open je alle spellen van één studio; de zoekfunctie zit naast de rijen.

Bronnen

  1. Lobby, rijen en aantallen per studio wincleo.com, casino en aanbieders, oktober
  2. Spelbijdrage aan de inzetvereiste wincleo.com, algemene voorwaarden punt 10